Електродвигуни асинхронні, купити, Київ, Україна

Електродвигуни асинхронні, купити, Київ, Україна

Електродвигуни асинхронні з короткозамкнутим ротором пропонує підприємство Енергомашкомплект.

Вже більше 15 років ми є одним з лідерів серед дилерських компаній України на ринку електродвигунів.

У нас ви можете придбати електродвигуни асинхронні наступних модифікацій:

- Електродвигуни асинхронні вертикальні з короткозамкненим ротором типу ВАН-5 призначені для приводу вертикальних гідравлічних насосів для потреб народного господарства, електродвигуни ВАН-5А для насосів власних потреб АЕС. Електродвигуни виготовляються для внутрішньодержавних та експортних поставок.

- Електродвигуни асинхронні з короткозамкненим ротором типу ВАН 3-5А призначені для приводу вертикальних гідравлічних насосів, що поставляються на АЕС.

- Електродвигуни асинхронні трифазні з короткозамкненим ротором вертикального виконання типу АОДВ і АОДВМ призначені для приводу механізмів, що не вимагають регулювання частоти обертання (насоси, вентилятори, димососи і ін.)

- Електродвигуни асинхронні з короткозамкненим ротором вертикальні типу 4АОВ призначені для приводу механізмів з легкими умовами пуску (насосів та інших механізмів з аналогічними характеристиками).

- Електродвигуни асинхронні типу АЗД-13-52-12 з короткозамкненим ротором на підшипниках ковзання призначені для приводу дробарок.

- Електродвигун асинхронний з короткозамкнутим ротором 2 ДАО призначений для приводу різних механізмів з важкими умовами пуску, не вимагають регулювання частоти обертання (повітродувок, вентиляторів, димососів та інших механізмів з аналогічними характеристиками при пуску).

- Електродвигуни з короткозамкненим ротором типу АСВО і ВАСВ призначені для безпосереднього (безредукторного) приводу вентиляторів градирень і розраховані для роботи від мережі змінного струму напругою: АСВО15, АСВО5К - 380В; ВАСВ 17 - 6000В частотою 50Гц.

- Двигуни асинхронні з короткозамкненим ротором типу Егуд 560 габариту призначені для приводу механізмів з важкими умовами пуску (димососів, вентиляторів та інших механізмів з аналогічними характеристиками).

- Електродвигуни з короткозамкненим ротором серії А, ДАЗО (напругою 6000 в) призначені для приводу насосів, вентиляторів, димососів і інших механізмів, що не вимагають регулювання частоти обертання, і розраховані для роботи в тривалому режимі S1 від мережі змінного струму частотою 50 Гц або 60 Гц .

- Електродвигуни асинхронні з короткозамкнутим ротором серії А, ДАЗО (напругою 10000 в) призначені для приводу насосів, вентиляторів, димососів і інших механізмів, що не вимагають регулювання частоти обертання, і розраховані для роботи в тривалому режимі S1 від мережі змінного струму частотою 50 Гц. На вимогу замовника двигуни можуть поставлятися на частоту 60 Гц.

Тип оголошення: продам
 
Написати рекламодавцю
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Машинобудування

Підвищуючий редуктор купити в Україні

Підвищуючий редуктор купити в Україні

22.10.2018

Підвищуючий редуктор купити в Україні Вам пропонує наша компанія. Серед нашого асортименту Ви знайдете редуктори таких типів, які класифікують за типами передач: конічні, циліндричн…

Тип: продам

 
 
Труба гладка жорстка ПВХ замовити через інтернет

Труба гладка жорстка ПВХ замовити через інтернет

22.10.2018

Труба гладка жорстка ПВХ високої якості в наявності у нас! Пропонуємо Вам труби, які підходять для теплобмінників. У нас Ви можете замовити труби з таких матеріалів: котельна та нержав…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Насоси, електродвигуни, компресори, холодильне обладнання - Енергомашкомплект
(основний офіс)

04071, Україна, Київська, Київ, вул. Почайнинська, будинок 25/49, офіс 74
  • +38 (095)  879-54-XX

Сайт

Енергомашкомплект

Енергомашкомплект

 
 

Мапа

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги