Апарати типу РПА приготують все від йогурту до пінобетону

Апарати типу РПА приготують все від йогурту до пінобетону

Роторно-пульсаційні апарати типу РПА призначені для приготування найширшого спектра емульсій і суспензій і можуть застосовуватися в найрізноманітніших сферах промисловості.

На вітчизняному ринку даний вид обладнання представляє компанія "Енергомашкомплект", провідний постачальник насосного обладнання в Україні.

Роторно-пульсаційні апарати типу РПА призначені:

- Для приготування високодиспергованих, гомогенізованих рідких емульсій і суспензій, багатокомпонентних сумішей з складнозмішуваних рідин для відновлення сухого і цільного молока;
- Для приготування відвійок, йогурту, м'яких сирів, соків та квасу з екстракту, виробництва спирту, а також майонезу, морозива, харчових та косметичних кремів і фарб;
- Зубної пасти, м'ясних, фруктових, сирних та овочевих паст, пюре, соусів, кетчупів, гірчиці та інших аналогічних продуктів в технологічних лініях і автономних установках молочної та інших галузей промисловості;
- Для приготування водоемульсійних і фасадних фарб, водяних клеїв і мастик, виробництва супербетону, пінобетону, керамічних і гіпсових виробів підвищеної міцності, нафтомазутного палива з вмістом водяної фракції до 20% та інших аналогічних середовищ з температурою переробки середовища до 95 оС.

Тиск на вході в апарат від 0,05 до 0,5 кгс/см2. Зовнішній витік затворної рідини через торцеве ущільнення не більше 0,05 л / год. Середній ресурс до капітального ремонту - 5 років.

 
Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Насоси, електродвигуни, компресори, холодильне обладнання - Енергомашкомплект
(основний офіс)

04071, Україна, Київська, Київ, вул. Почайнинська, будинок 25/49, офіс 74
  • +38 (095)  879-54-XX

Сайт

Енергомашкомплект

Енергомашкомплект

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги