Муловідсмоктувач діаметром 40 м М741 для вторинного радіального відстійника

Товар знаходиться в архіві!
Муловідсмоктувач діаметром 40 м М741 для вторинного радіального відстійника
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5893614
 
Способи оплати: Безготівковий розрахунок (за рахунком), Оплата за домовленістю, можливість відстрочки платежу
Способи доставки: Доставка транспортною компанією на ваш вибір, Нова Пошта

Опис Муловідсмоктувач діаметром 40 м М741 для вторинного радіального відстійника

Муловідсмоктувачі діаметром 40 м (уніфікований ряд) для вторинних радіальних відстійників, призначені для систем біологічного очищення стічних вод.
Муловідсмоктувачі застосовуються для видалення з відстійників активного мулу, що випав на дно, і встановлюються в очисних спорудах каналізації промислових і комунальних підприємств.

Пристрій і принцип роботи. Муловідсмоктувач (будь-якого типу) являє собою обертовий механізм з мулозбірними трубами і периферійним приводом. Джерелом енергії є мережа трифазного змінного струму напругою 380 В.
Основними вузлами муловідсмоктувача є:
 
- міст;
 
- привід;
 
- конус;
 
- ціліндр напрямний;
 
- камера мулова;
 
- труби мулозбірні;
 
- опора центральна;
 
- струмоприймач кільцевий.
Міст - металоконструкція, зварена з труб, куточків і листової сталі. На зовнішньому кінці мосту змонтований привід з катком, що рухається по верхньому опірному майданчику відстійника. Інший кінець моста вільно лежить на центральній опорі. До нижньої частини моста за допомогою тяг кріпиться мулова камера і відбивач.
Привід муловідсмоктувача здійснюється через мотор-редуктор, шестерну передачу і танкове колесо.
Підведення живлення від нерухомого джерела струму до розташованого на мосту електроприводу проводиться через кільцевий струмоприймач.
Конус - металоконструкція, зварена з листового і профільного прокату. Конус в нижній частині кріпиться болтами до напрямного циліндра.
Циліндр напрямний - зварна металоконструкція з привареними фланцями, на які спираються металеві кільцеві ущільнювачі, які з'єднані гумовими пластинами з муловою камерою.
У верхній частині до циліндра болтами кріпиться конус, в нижній приварений (при монтажі) трубопровід зворотного активного мулу і спрямовуюча труба.
Камера мулова - кільцева металоконструкція, що обертається, з привареними вводами, до яких кріпляться відвідні труби.
Робочим органом муловідсмоктувача є мулозбірні труби, під'єднані до відвідних труб. На мулозбірних трубах є шкребки, гумові пластини яких повинні по всій довжині прилягати до дна відстійника. Вхідні отвори сосунов мулозбірних труб розташовані в бік обертання муловідсмоктувача і забезпечені елементами для регулювання вхідного перетину.
Опора центральна - зварна металоконструкція, що має підшипниковий вузол. Опора встановлюється і кріпиться до верхнього фланця конуса.

Порядок роботи муловідсмоктувача. При пуску муловідсмоктувача в експлуатацію варто пам'ятати, що робочий напрямок обертання механізму - за годинниковою стрілкою. Реверсування руху механізму в процесі експлуатації не допускається.
Режим роботи муловідсмоктувача протягом доби - безперервний.

Купити муловідсмоктувач діаметром 40 м М741 для вторинного радіального відстійника можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна може бути уточнена у менеджера-консультанта.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Насоси, електродвигуни, компресори, холодильне обладнання - Енергомашкомплект
(основний офіс)

04071, Україна, Київська, Київ, вул. Почайнинська, будинок 25/49, офіс 74
  • +38 (095)  879-54-XX

Сайт

Енергомашкомплект

Енергомашкомплект

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги