Насоси грунтові, піскові, шламові, продаж, Україна, Київ

Насоси грунтові, піскові, шламові, продаж, Україна, Київ

ТОВ «Енергомашкомплект Kиїв» вже більше 15 років є одним з лідерів серед дилерських компаній України на ринку грунтових, піскових, шламових насосів.

Піскові насоси ПБ, ПК, ПБА, ПР - консольні горизонтальні одноступінчаті з робочим колесом одностороннього входу, боковим підведенням і сальником з боку всмоктування. Агрегати електронасосні відцентрові піскові призначені для перекачування різних гідросумішей (пісочних, гравійних, продуктів флотації руд та ін).

Горизонтальні консольні одноступінчаті насоси, з'єднані з електродвигуном за допомогою пружної муфти. Грунтові насоси призначені для перекачування високоабразивних гідросумішей з водневим показником рН від 6 до 12, щільністю до 2200 кг / мЗ, температурою від 278 до 343К (від 5 до 70 ° С), об'ємною концентрацією твердих включень до 30%, мікротвердістю до 11000 МПа.

Дизель-насосні установки - 1ДНУ 100/50 призначені для подачі води виробничо-технічного призначення. Установка працює при температурі навколишнього середовища від - 15 до + 400С. Можливе перекачування побутових і промислових забруднених рідин з вмістом різних не абразивних зважених речовин з концентрацією до 2% за вагою, розміром до 25 мм, температурою рідини, що перекачується до + 90С.

Енергомашкомплект пропонує насосне обладнання в широкому асортименті, а також електродвигуни загальнопромислового і спеціального призначень, компресори і повітродувки.

Тип оголошення: продам
 
Написати рекламодавцю
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Водопостачання та водовідведення

Насос відцентровий горизонтальний недорого

Насос відцентровий горизонтальний недорого

06.11.2018

Насос відцентровий горизонтальний недорого Вам пропонує компанія "Енергомашкомплект". У нас Ви знайдете великий вибір насосів різного призначення, зокрема відцентрові, хімічні, суднов…

Тип: продам

 
 
Купити муловідсмоктувач за доступною ціною

Купити муловідсмоктувач за доступною ціною

24.10.2018

Купити муловідсмоктувач за доступною ціною Вам пропонує наша компанія. У нас Ви знайдете мулососи різного діаметру – 18, 30 та 40 м. Такі муловідсмоктувачі підходять для вторинних…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Насоси, електродвигуни, компресори, холодильне обладнання - Енергомашкомплект
(основний офіс)

04071, Україна, Київська, Київ, вул. Почайнинська, будинок 25/49, офіс 74
  • +38 (095)  879-54-XX

Сайт

Енергомашкомплект

Енергомашкомплект

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги