Електродвигуни постійного струму, купити, Україна, Київ

Електродвигуни постійного струму, купити, Україна, Київ

Електродвигуни постійного струму пропонує компанія Енергомашкомплект.

Вже більше 15 років ми є одним з лідерів серед дилерських компаній України на ринку електродвигунів.

У нас ви можете придбати електродвигуни постійного струму наступних модифікацій:

- Електродвигуни постійного струму металургійні та кранові типу Д12М - Д812М призначені для роботи в електроприводах підйомно-транспортних механізмів, металургійних агрегатів і рольгангів в тривалих, часових і повторно-короткочасних режимах роботи з ПВ = 15,25,40,60% в умовах підвищеної вологості, запиленості і вібрації.

- Електродвигуни екскаваторні серії ДПЕ і ДПВ призначені для роботи на механізмах екскаватора в тривалому (S1), короткочасному (S2), повторно-короткочасному (S3) режимах.

- Електричні машини постійного струму серії 4П з висотою осі обертання 200-280 мм призначені для комплектації електроприводів постійного струму загальнопромислового призначення (папероробних, фарбувально-оздоблювальних і підйомно-транспортних машин, полімерного устаткування, а також бурових верстатів і допоміжних агрегатів екскаваторів).

- Електродвигуни постійного струму серії 4ПФМ з висотою осі обертання 315 і 355 мм призначені для комплектації електроприводів постійного струму загальнопромислового призначення (папероробних, фарбувально-оздоблювальних і підйомно-транспортних машин, полімерного устаткування, а також бурових верстатів і допоміжних агрегатів екскаваторів).

- Електродвигуни постійного струму серії 4ПФ2Б, 4ПП2Б, 4ПО2Б з висотою осі обертання 250 і 280 мм призначені для регуляторів подачі долота для наземних і морських бурових установок. Електродвигуни морського виконання - вибухозахищені і призначені для застосування у вибухонебезпечних зонах з відповідним маркуванням вибухозахисту.

- Електродвигуни постійного струму серії 4ПФ з висотою осі обертання 200-250 мм з шихтованний магнітопроводом призначені для роботи в регульованих електроприводах, що живляться від напівпровідникових перетворювачів (головним чином, для приводів головного руху металообробних верстатів), у тому числі в приводах, оснащених системами автоматичного управління , контролю і діагностики з застосуванням мікропроцесорної техніки.

- Електродвигуни серії 5П типу 5ПБ100-5ПБ160 і 5ПН132-5ПН160 призначені для роботи в регульованих електроприводах, що живляться від напівпровідникових перетворювачів, в тому числі в приводах, оснащених системами автоматичного управління, контролю і діагностики з застосуванням мікропроцесорної техніки.

- Електродвигуни постійного струму типу П280МП2Г, П355SП2Г, П400SП2Г, П400МП2Г призначені для роботи в регульованих електроприводах головного руху шліфувального круга важких круглошліфувальних і вальцешліфувальних верстатів з живленням як від генераторів постійного струму, так і від тиристорних перетворювачів.

- Електродвигуни постійного струму типу ДК-309М призначені для роботи на пневмоколісних кранах і рейкоукладачах в приводах механізму пересування (ДК-309МА) і механізмах головної і допоміжної лебідок (ДК-309МБ).

- Стартер-генератор типу 5ПСГМ - електрична машина постійного струму, призначена для роботи в якості електродвигуна послідовного збудження з живленням від акумуляторної батареї при запуску дизель-генератора і в якості допоміжного генератора з незалежним збудженням при роботі дизеля тепловоза.

- Електродвигуни постійного струму змішаного або послідовного збудження типу П2КМ і 2П2КМ призначені для приводу компресора тепловоза.

- Електродвигуни постійного струму рудничні тягові типу ДТН-12/7, ДТН-33/20Б, ДТН-34/25М, ДТН-45/27Б і ДТН-46/33М призначені для приводу рудничних контактних електровозів.

- Електродвигуни постійного струму рудничні тягові типу ДРТ-12 і ДРТ-33 призначені для приводу рудничних контактних електровозів.

- Електродвигуни постійного струму рудничні тягові типу ДРТ-10А1, ДРТ-10А2, ДРТ-13М, ДРТ-14 і ДРТ-23, 5 призначені для приводу рудничних акумуляторних електровозів.

Тип оголошення: продам
 
Написати рекламодавцю
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Машинобудування

Купити електродвигун в Україні за доступною ціною

Купити електродвигун в Україні за доступною ціною

06.11.2018

Купити електродвигун в Україні за доступною ціною можливо у нас! Ми пропонуємо Вам великий вибір якісних електродвигунів від провідних виробників. Серед асортименту Ви знайдете асинхронн…

Тип: продам

 
 
Редуктора промислові замовити з доставкою

Редуктора промислові замовити з доставкою

06.11.2018

Редуктора промислові замовити з доставкою можна у нас. Компанія "Енергомашкомплект" пропонує до Вашої уваги якісні редуктори промислового призначення вагою до 25 тонн. Вони класифікуються…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Насоси, електродвигуни, компресори, холодильне обладнання - Енергомашкомплект
(основний офіс)

04071, Україна, Київська, Київ, вул. Почайнинська, будинок 25/49, офіс 74
  • +38 (095)  879-54-XX

Сайт

Енергомашкомплект

Енергомашкомплект

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги