Литовська фірма VIENYBE виробляє роторні повітродувки - компресори низького тиску для очисних споруд кількох десятків модифікацій, клапани та кільця для поршневих компресорів, опалювальні котли, металеві конструкції і елементи для меблів, різне лиття, товари широкого споживання.

Повітродувки VIENYBE завжди можна купити в компанії ТОВ «Енергомашкомплект», яка вже понад 15 років перебуває в числі лідерів серед дилерських компаній України на ринку повітродувок VIENYBE. Зайняти лідерські позиції на ринку і постійно зміцнювати їх нам дозволили базові принципи нашої роботи: побудова виключно надійного і взаємовигідного співробітництва з нашими партнерами, постачальниками продукції та клієнтами, незмінно високий рівень обслуговування, широкий асортимент та вигідні умови купівлі пропонованої продукції.

Повітродувки VIENYBE роторні пропонуються в широкому асортименті, ми можемо постачати споживачам кілька десятків модифікацій обладнання.

Повітродувки використовуються досить часто в багатьох галузях промислового виробництва. Паливно-енергетичні підприємства, підприємства нафтогазової промисловості, хімічна промисловість та машинобудування не обходяться без високоякісних і надійних повітродувок литовського виробництва. На підприємствах металургійної промисловості, на меблевому виробництві та на заводах і фабриках, які виробляють товари широкого споживання Ви теж можете зустріти безвідмовні і продуктивні повітродувки. Повітродувки VIENYBE проектуються і виготовляються відповідно до вимог системи управління якістю продукції відповідно до стандарту ISO 9001:1994. Повітродувки відповідають всім вимогам екологічної безпеки. На підприємстві VIENYBE впроваджена система охорони навколишнього середовища відповідно до стандарту ISO 14001:1996.

Повітродувки VIENYBE складаються з двох основних частин: компресорного вузла і електродвигуна. Момент обертання від електродвигуна до компресорного вузла передасться пружною муфтою, якщо повітродувка муфтова або ремінною передачею в ремінної повітродувки. Повітродувки ремінні можуть бути укомплектовані компресорними вузлами 2AF, виготовленими на АТ VIENYBE або компресорними вузлами GM німецької фірми AERZEN. Повітродувки VIENYBE випускаються з продуктивністю від 30 до 3000 м³/год і діапазоном надлишкового тиску від 10 до 80 кПа. Вони ідеально пристосовані для експлуатації завдяки ідеальній сумісності з наявним обладнанням, відмінною якістю і конкурентоспроможною ціною. Повітродувки VIENYBE роторні випускаються ремінні і муфтові, до них наша компанія пропонує комплектуючі та підтримку гарантії заводу-виробника. У нас Ви можете купити клапани запобіжні, клапани зворотні і кільця виробництва Hoerbiger Vienybe для поршневих компресорів (крейцкопфних, безкрейцкопфних) і роторних компресорів (гвинтових, ротаційно-пластинчастих, рідинно-кільцевих, газодувок Рутс, спіральних). А також компресорний вузол ALFA-5G з робочим перепадом тиску до 100 кПа в режимі стиснення і до 50 кПа в режимі вакууму.

Продуктивність повітродувки від 10,5 до 26,6 м³/хв. Компресор придатний для транспортування забрудненого пилом повітря. Комплексна система відбивачів масла і ущільнювальних кілець створює надійний захист від попадання масла в потік повітря, що викидається. Компресор призначений для роботи при більш високих температурах. Температура повітря, що викидається може досягати до 155 С. Ресурс безперервної роботи компресора до капітального ремонту збільшено до 100 000 годин. В картерах компресора передбачені різьбові гнізда для установки температурних датчиків масла. У пробках для зливу масла встановлені магніти, які притягують металеві частинки, що дозволило збільшити строк до чергової заміни масла до 600 робочих годин. Віконця контролю рівня масла мають сферичну форму і дозволяють стежити за рівнем масла з будь-якого боку.

Повітродувки VIENYBE роторні надійні і довговічні користуються постійно високим попитом не тільки в Литві та країнах СНД, але й у всьому світі. Купуючи у нас обладнання від лідерів світового виробництва, Ви можете також отримати технічні консультації у наших фахівців. Наші партнери - це найбільша цінність фірми. Ми цінуємо надійність в техніці і взаєминах!