Турбокомпресори - це досить складні агрегати, які складаються з компресора і газової турбіни, яка служить для їх приводу. Компресор і газова турбіна встановлені на одному валу. Використовуються турбокомпресори для підвищення тиску повітря або газу. Підвищення тиску повітря або газу відбувається внаслідок його нагнітання компресором, який отримує потужність від турбіни. Виготовляються турбокомпресори з особливо міцних матеріалів з використанням системи управління контролю якості на всіх рівнях виробництва, так як процеси, що в них відбуваються, відрізняються підвищеним рівнем небезпеки.

Турбокомпресори вимагають високої відповідальності при їх виготовленні, так як процес нагнітання повітря відбувається при високих швидкостях обертання турбіни і температурних перепадах. При таких навантаженнях, які випробовують внутрішні вузли турбокомпресора, важливість ідеально точного балансування і монтажу його систем важко переоцінити. Від ротора і колеса турбіни до збірки корпусу - всі процеси виробництва турбокомпресорів відбуваються при підвищеному контролі. Після чого обладнання проходить випробування і тільки після успішного контрольного запуску отримує сертифікат відповідності, що дозволяє його експлуатацію в Україні.

Турбокомпресори можуть використовуватися для стиснення і відсмоктування повітря - турбокомпресори ТБ і неагресивних газів - турбокомпресори ТГ. Зустріти їх можна на найрізноманітніших промислових виробництвах. Турбокомпресори відмінно зарекомендували себе на металургійних і коксохімічних підприємствах, на хімічних і фармацевтичних виробництвах. Без них не обходяться заводи з виробництва цукру, дріжджів, комбікормів. Вони успішно працюють на електростанціях, в системах промислової вентиляції і в пристроях пневмотранспортних магістралей, на очисних спорудах і ще на багатьох процесах, для реалізації яких потрібні стиснене повітря або гази. Турбокомпресори відрізняються простотою і надійністю в експлуатації, для їх успішної та довгострокової роботи не потрібне складне технічне обслуговування.

Компанія «Енергомашкомплект» пропонує турбокомпресори одноступінчаті і багатоступінчасті, а також поставку запасних частин і сервісне обслуговування обладнання. Турбокомпресори одноступінчасті (турбоповітродувки) застосовуються для стиснення і відсмоктування повітря на різних виробничих процесах. Найбільш часто їх використовують в системах пневматичного транспортування сипучих матеріалів, а також на сталеливарних і чавуноливарних виробництвах. Наша компанія пропонує турбокомпресори одноступінчасті повітряні ТВ - 100, ТВ - 200, ТВ - 350, ТВ - 500, де цифри відображають продуктивність компресора в метрах кубічних повітря за хвилину. З ростом потужності компресора, відповідно зростає його енергоспоживання від 27 до 109 кВт.

Ми також пропонуємо в асортименті турбокомпресори газові (турбогазодувки) - ТГ-150-1, 1; ТГ-350-1, 06 і ТГ-500-1, 08 призначені для стиснення або відсмоктування неагресивних газів. Турбокомпресори газові одноступінчасті ТГ-65-1, 06; ТГ-150-1, 12 і ТГ-300-1, 18 - для стиснення або відсмоктування агресивних газів. Турбокомпресори газові одноступінчасті ТГ-300-1, 18 - для відсмоктування вологого сірчистого газу в хімічному та целюлозно-паперовому виробництвах. Турбогазодувки ТГ-65-1, 06 і ТГ-150-1, 12 застосовуються, в основному, на лісохімічних заводах.

Повітродувки та газодувки змонтовані на загальній фундаментній плиті з електродвигуном. Вали машини та електродвигуна з'єднані пружною муфтою. Одноступінчасті повітродувки і газодувки виготовляють консольними або двоопорними. Наша компанія пропонує багатоступінчасті турбокомпресори повітряні ТВ - 175, ТВ - 42, а також багатоступінчасті турбокомпресори газові ТГ - 60, ТГ - 170, 2ТГ - 80.

Все обладнання поставляється з наших власних складських приміщень негайно після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок компанії. На всю продукцію підтримуються гарантії заводів-виробників.

Звертайтеся до нас у будь-який час, ми завжди будемо раді встановленню взаємовигідних і довгострокових відносин.