Електродвигун АІР або взагалі будь-який інший електродвигун виготовлений для того, щоб електричну енергію перетворювати в механічну. Відкриття явища електромагнітної індукції сприяло появі асинхронного електродвигуна. Цим двигуном вдячне людство оснастило всі машини та механізми які рухаються, ріжуть, пиляють і виконують найнесподіваніші дії. На зміну величезним пневматичним і гідравлічним спорудам, які працювали з незвичайним гуркотом в клубках пилу, диму і пари, прийшли невеликі, але дуже потужні двигуни, які використовували замість звичних на той момент енергоносіїв, незнайому і невидиму електричну енергію. Електродвигун сьогодні можна зустріти практично на будь-якому промисловому виробництві, він супроводжує всі види людської діяльності, пов'язані з використанням механізмів.

Електродвигун АІР широкого спектру застосування можна купити в компанії «Енергомашкомплект», яка вже понад 15 років є лідером серед дилерських компаній України на ринку електродвигунів, насосів і повітродувок.

Асинхронний трифазний електродвигун АІР підключається для живлення до трифазної мережі змінного струму. Електродвигуни АІР відрізняються за потужністю, частотою обертання і висотою обертання осі вала. Висота осі обертання вала може перебувати в межах від 56 до 355 мм, діапазон потужності від 0,12 до 315 кВт, а частота обертання розташовуватися в діапазоні 750 об/хв, 1000 об/хв, 1500 об/хв і 3000 об/хв. Низьковольтні електродвигуни, до 1000 В, в зазначеному діапазоні потужності називають загальнопромисловими асинхронними електродвигунами.

Електродвигуни АІР отримали таке широке поширення завдяки їх простоті, надійності, довговічності і ремонтопридатності. Такий двигун може обслуговуватися персоналом зі спеціальним допуском, що пройшов відповідне, досить просте навчання. Використовуватися асинхронний двигун АІР може в якості приводу практично у всіх типах засобів механізації виробництва. У ньому автоматично змінюється момент обертання відповідно до зміни моменту опору на валі.

Завдяки своїм простим і надійним конструктивним особливостям асинхронні трифазні електродвигуни мають найбільш високий ККД за високої експлуатаційної надійності, безпеки і простоті технічного обслуговування. Електродвигун АІР випускається різного монтажного виконання: на лапах, фланцевий, комбінований (з можливістю фланцевого кріплення і на лапах одночасно), а також з урахуванням умов експлуатації. Вибираючи електродвигуни АІР, слід враховувати, перш за все, основні характеристики приводного механізму, за яким він буде працювати. Важливими показниками роботи двигуна є:

- Конструктивне виконання;
- Спосіб монтажу;
- Рівень вібрації і шуму;
- Потужність і режим роботи.

Частота обертання електродвигуна повинна відповідати частоті обертання механізму, який приводиться в роботу. А при роботі на різних швидкостях застосовуються відповідні модифікації електродвигуна, створені на базі основного. Електродвигуни АІР слід купувати з урахуванням умов експлуатації, категорії розміщення, особливостей клімату та необхідного типу монтажу. Випускається 4 типи електродвигуна по кліматичному виконанню і для п'яти категорій розміщення:

- Відкрите повітря;
- Закрите приміщення, де температура повітря та вологість не відрізняються від зовнішніх;
- Закрите приміщення, де коливання температури і вологості повітря, вміст піску і пилу значно менші, ніж на відкритому повітрі;
- Кліматичні умови в приміщенні регулюються штучно;
- Закрите приміщення, вологість підвищена, волога часто концентрується на стінах і стелі.

Якщо ви вирішили купити електродвигун, слід враховувати особливості його робочого положення і необхідну ступінь захисту від пилу, вологи та інших негативних факторів навколишнього середовища, а також - рівень шуму, вібрації та багато інших параметрів. Звернувшись в компанію «Енергомашкомплект», Ви зможете отримати повний комплекс передпродажних консультаційних послуг і придбати електродвигун, який найбільш повно відповідатиме потребам Вашого виробництва!