Хімічні насоси - це різноманітні за конструктивним виконанням прилади, які призначені для перекачування рідин, відмінних за своїми хімічними властивостями від води. В основному такі насоси перекачують достатньо активні в хімічному відношенні рідини. А від ступеня їх активності, агресивності, температури, від рівня вмісту забруднень, щільності і абразивності, залежить вибір матеріалу, з якого виготовляється проточна частина і вся конструкція насосу. Проточна частина хімічних насосів може бути виготовлена з таких матеріалів:

А - вуглецева сталь;
К - хромонікелева сталь 12Х18Н10Т;
Е - хромонікельмолібденова сталь 10Х17Н13М2Т;
Р - гума;
І - хромонікельмолібденомідиста сталь 06ХН28МДТ;
Д - хромиста сталь 20X13;
Л - кременистий чавун 4С-15;
Т - титан ВТ1-0 або ТЛЗ;
П - полімерні матеріали.

Наша компанія «Енергомашкомплект» пропонує найякісніші, високопродуктивні та енергозберігаючі хімічні насоси від лідерів світового виробництва. Хімічні насоси можуть перекачувати і нейтральні, і хімічно активні рідини, а також рідини агресивні, токсичні і легкозаймисті всіх класів небезпеки, зріджені гази і рідини, пари яких можуть утворювати з повітрям вибухонебезпечні суміші. Використовуються хімічні насоси на підприємствах хімічної, нафтохімічної, целюлозно-паперової, лакофарбової, металургійної, фармацевтичної, харчової промисловості та на металургійних комбінатах. Їх застосування дає можливість переміщувати агресивні і вибухонебезпечні рідини різних рівнів небезпеки без втрат і протікання, так як в хімічних насосах дуже високий рівень захисту від випаровувань і протікань перекачуваних продуктів. Хімічні насоси стійкі до соляної кислоти і хлориту заліза, тому вони використовуються в процесі очистки води для перекачування:

- Суспензій;
- Флокулянтів;
- Хімічних реагентів;
- Взятих проб і зразків, і для дозування кислот, лугів та pH-контролю.

Центробіжні хімічні насоси успішно використовуються на підприємствах харчової промисловості, де з успіхом перекачують молочну, кондитерську, слабоалкогольну, алкогольну, безалкогольну рідку продукцію, а також використовуються на заводах і в цехах по виробництву рослинних масел харчового і промислового призначення. Хімічні насоси несуть свою вахту на підприємствах з виробництва комбікормів, консервованої продукції і напівфабрикатів. Їх можна зустріти в кожній друкарні, де вони використовуються для змішування і рециркуляції фарб. Вони відмінно справляються з перекачуванням в'язких рідин, таких як лаки і клей. У машинобудівній промисловості хімічні насоси перекачують масла та розчинники, охолоджуючі рідини, мастильні матеріали та стічні води. Вони доставляють до місця проходження виробничих процесів, таких як травлення, гальванізація і знежирення, певні види хімікатів з спецсховищ. Без хімічних насосів не обходиться целюлозно-паперова промисловість, де по ним перекачуються клей, силікат натрію, кольорові окислювачі та відбілювачі продукції. Хімічна і фармацевтична промисловість використовують хімічні насоси повсюдно, на дуже великому секторі виробничих процесів. Тут хімічні насоси переміщують всі типи і види кислот і лугів всілякої концентрації, а також спирти, емульсії, розчинники, наповнювачі, латекси і всі відходи, які ці підприємства утворюють.

Маркування хімічних насосів дозволяє визначити придатність обладнання для певного технологічного процесу. Так хімічні насоси з позначеннями Х, АХ, АГВ, АХП і ТХІ призначені для перекачування вибухонебезпечних і легкозаймистих рідин на підприємствах хімічної та нафтохімічної промисловості. По конструкції насоси Х, АХ, ТХ - горизонтальні консольні одноступінчаті, а насоси ХП, АХП, ТХІ - вертикальні одноступінчаті з опорами в рідині, що не перекачується. Ці, і ще багато інших моделей і типів хімічних насосів доступні в будь-який час в компанії «Енергомашкомплект».

Ми маємо в своєму розпорядженні власну виробничу базу і складські приміщення, звідки своєчасно відвантажуємо своїм замовникам повний асортимент продукції. Вся продукція забезпечена гарантіями заводів-виробників.

Встановлення взаємовигідних довгострокових відносин з діловими партнерами - один з основних пріоритетів нашої діяльності!