Мулосос — пристрій для систем біологічного очищення стічних вод

Чисті та доглянуті водойми завжди радують людське око та мають позитивний вплив на навколишнє середовище. Але щоб досягнути такого результату, необхідно докласти значних зусиль.

Зробіть розумний вибір на користь пристрою, за допомогою якого Ви за короткий термін видалите осад на дні джерела, бруд і сміття на водній поверхні, що провокує утворення аміаку. Це — мулосос.

Мулосос — це сучасне високотехнологічне обладнання, призначене для вакуумного очищення замулених водойм, вигрібних ям, каналізаційних колодязів, відстійників, зливової каналізації і т. ін. За допомогою цього пристрою легко підтримувати штучну водойму в ідеальному стані.

Вибираючи мулосос, враховуйте не лише габарити водойми та пристрою, а й потужність, максимальну глибину занурення, продуктивність видалення мулу та частоту обертання.

Окремо варто виділити мулососи для радіальних відстійників, призначені для систем біологічного очищення стічних вод. Відстоювання — найпростіший та найдешевший метод виділення зі стічних вод зайвих речовин, а також отримання певної якості освітленої води, тому цей спосіб і набув широкого застосування на практиці. Мулососи застосовуються для видалення з відстійників активного мулу, що випав на дно, і встановлюються в очисних спорудах каналізації промислових і комунальних підприємств.

Залежно від призначення відстійників в технологічній схемі очисної станції, їх поділяють на первинні та вторинні.

Мулососи переважно застосовуються для оснащення радіальних вторинних відстійників на майданчику очисних споруд каналізації. Мулосос такого типу являє собою обертовий механізм з мулозбірними трубами і периферійним приводом. Джерелом енергії є мережа трифазного змінного струму напругою 380 В.

Будь-який мулосос експлуатується лише за годинниковою стрілкою — це робочий напрямок обертання механізму. Реверсування руху в процесі використання не допускається. Режим роботи муловідсмоктувача безперервний протягом доби. Основними вузлами мулососа є: міст, привід, конус, ціліндр напрямний, камера мулова, труби мулозбірні, опора центральна, струмоприймач кільцевий.

Вибрати й купити мулосос для радіальних відстійників від перевірених виробників Ви можете в інтернет-магазині компанії «Енергомашкомплект». У нас широкий асортимент мулососів та муловідчищувачів різних габаритів і технічних характеристик.

Купити продукт Ви можете на нашому сайт в режимі онлайн або звернувшись за вказаними номерами телефонів.