Поліуретанові втулки — сучасний еквівалент гумових та металевих деталей

Поліуретан — це сучасний і затребуваний в різних сферах промисловості матеріал. Залежно від того, де він застосовується, не лише виступає еквівалентом гуми, металу і каучуку, а й за деякими характеристиками кращий і доцільніший у використанні. До числа основних переваг поліуретану входять:

• зносостійкість та міцність;
• високий ступінь еластичності;
• стійкість до дії розчинників і олій;
• стійкість до деформацій;
• стійкість до мікроорганізмів, грибків і плісняви;
• тривалий термін експлуатації;
• витривалість до температурних перепадів;
• високі діелектричні властивості.

Завдяки поєднанню властивостей високої твердості та еластичності поліуретану цю сировину активно застосовують за умов високих навантажень. Тому деталі, виготовлені з поліуретану, з метою застосування в різноманітних машинах і механізмах, чудово витримують силові навантаження та агресивний вплив навколишнього середовища.

Компанія «Енергомашкомплект» пропонує зносостійку продукцію з поліуретану. Саме у цього виробника Ви знайдете найкращі варіанти поліуретанових втулок будь-якого розміру і форми, а також є можливість виготовлення деталей на замовлення.

Підприємство працює на сучасному сертифікованому обладнанні, тому випускає запчастини перевіреної якості з високими технічними характеристиками. Такі автомобільні втулки стійкі до температурних перепадів і дії технічних мастил. Завдяки своїй еластичності запчастини будуть добре гасити вібрації і удари під час руху машини. На відміну від гумових аналогів, вони забезпечать максимально тривалий термін експлуатації при збереженні робочих параметрів, що дозволить заощадити фінанси на техобслуговуванні авто.

Компанія «Енергомашкомплект» виготовляє на замовлення поліуретанові втулки, очисні поршні з поліуретановими дисками, очисні диски і манжети, стрижні, еластичні вставки в муфти, армовані поліуретанові плити та багато іншого. Поліуретанові деталі виготовляються будь-якого розміру і форми на замовлення за наданими кресленнями або за зразком.

Наша компанія пропонує не тільки деталі власного виробництва, а й послугу покриття поліуретаном. При спеціальній обробці цей матеріал встановлює міцні зв'язки з металевими поверхнями. Він легко наноситься на конструкції будь-якої складності рівномірним покриттям. 

Ми співпрацюємо з усіма регіонами України і готові запропонувати доступні ціни та зручні форми оплати та доставки. Для уточнення інформації та замовлення зв’яжіться з нами в режимі онлайн або зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.