Сьогодні важко уявити будинок, квартиру, завод чи виробництво без використання води, яка є невід’ємною частиною життя людини. Людство постійно вдосконалювало способи отримання та забезпечення себе водою. Цю рідину можна переміщати з точки А в точку Б. Як саме? На сьогоднішній день найефективнішим методом переміщення води є використання такого обладнання, як насоси для водопостачання. Працюючи завдяки електроенергії, насоси переміщають воду в будь-якій кількості на будь-яку віддаль в залежності від своїх технічних показників. Основними показниками ефективності роботи насоса є співвідношення об’єму (м3) перекачуваної рідини та напору (м. вод. ст.), з яким дана рідина перекачується.

В залежності від сфери використання та призначення, насоси для водопостачання поділяються на безліч видів та типів. Різняться вони конструкцією, будовою, матеріалом з якого виготовлений робочий орган насоса та корпус насоса, принципом роботи та призначення. Основними та найбільш поширеними видами насосів для водопостачання є центробіжні насоси, шестеренні насоси, самовсмоктуючі насоси, центробіжні свердловинні насоси та фекальні насоси. Проте типів насосів існує просто безліч. Усі вони представлені в асортименті компанії "Енергомашкомплект". Далі ми розповімо вам про деякі з них.

Електронасоси типу 1КМЛ являють собою консольні моноблочні агрегати лінійного типу. Монтуються на трубопроводах «в лінію» з перекачуванню рідиною. Використовуються як для циркуляції рідини, так і для підвищення тиску в системі. За принципом роботи дані насоси є центробіжними, робочий орган насоса та корпус виготовленні з сірого чавуну.

Центробіжно-вихрові консольні насоси (ЦВК) використовуються для живлення котлів та котлових установок невеликої потужності. ЦВК насоси є двоступінчасті. Перша ступінь - це центробіжний робочий орган, друга ступінь – вихревий. Привід від двигуна до робочих органів передається через з’єднувальну муфту.

Насоси для водопостачання типу ЦВЦ та ЦВЦ-Т призначені для підвищення циркуляції та тиску в системах опалення та гарячого водопостачання. Такі насоси є центробіжними, а їх використання покращує циркуляцію теплоносія в мережі опалення та гарячого водопостачання, що в свою чергу забезпечує кращу роботу теплових приладів та наявність високого тиску гарячої води на верхніх поверхах житлових будинків.

Електронасоси ПЕ – центробіжні, горизонтальні насоси, багатоступінчасті з одностороннім розміщенням робочих коліс. Поділяються на однокорпусні та двокорпусні з секційним внутрішнім корпусом. Привід насоса забезпечується електродвигуном. Використовуються такі насоси для живлення парових котлів теплових електростанцій, котрі працюють на органічному паливі.

Також пропонуються насоси типу КсД, КО, КсВ, ЛМ, КсП, СЕ. Дізнатися детальну інформацію про них ви зможете в каталозі товарів на нашому сайті http://emc-kiev.ub.ua